Про ювелірні прикраси ходять чимало міфів, більшість з яких заснована на тому, що вироби з срібла, золота, платини та інших дорогоцінних металів і каменів мають захмарну ціну, і не кожен може дозволити собі таку покупку.
Ціна на виріб з діамантом залежить від чистоти і розміру каменю, марки-виробника, навіть бутіку, в якому прикраси продаються. Мало хто знає, що якщо купувати ювелірні вироби безпосередньо у постачальника, то можна заощадити в два-три рази.
Сьогодні діаманти – це як і раніше розкіш, але доступна кожному, хто знає про те, як правильно їх купувати. Наприклад, якщо знати невелику хитрість про вагу діамантів, можна істотно заощадити на покупці.
Всі знають, що камені в пів карата або карат мають високу вартість, але мало хто знає, що діамант в 0,45 карата візуально практично не відрізняється від того, який важить рівно пів карата, але коштує цей «нерівний» за вагою діамант дешевше в половину!
Тому, маючи обмежений бюджет, наприклад, на обручку, є сенс вибирати нерівні за вагою камені, вони обійдуться дешевше, а зовні будуть виглядати приголомшливо.
Сучасні дизайнери прикрас постійно експериментують з техніками і комбінаціями металів і каменів, створюючи справжні шедеври ювелірного мистецтва.
Знаменитий ювелірний будинок Картьє виробляє розкішні прикраси з комбінованих металів, поєднуючи біле, жовте і рожеве золото в межах однієї прикраси.
Сьогодні прикраси, в яких поєднуються два і більше металів різного кольору, виглядають свіжо і актуально. Крім того, зараз навіть модно носити кілька прикрас з різних металів одночасно. Наприклад, гроно браслетів зі срібла, золота, білого золота або кілька каблучок різної фактури на обох руках.
Сучасна мода – лояльна і демократична, тому можна дозволити будь-які експерименти з прикрасами навіть заборонене раніше, поєднання золота і срібла. Скажемо більше — зараз це дуже популярно!
Відомо, що дорогоцінним вважається дуже рідкісний камінь, який складно знайти в природі. Чим частіше зустрічається камінь, тим меншу цінність він має.
Стереотип про те, що напівкоштовні камені програють в ціні дорогоцінним базуються на неповній класифікації XIX століття, в якій дорогоцінними визнаються лише чотири камені: алмаз (діамант), рубін, сапфір і смарагд. У деяких класифікаціях додані опал і перли.
З тих пір було відкрито чимало більш рідкісних каменів, вартість яких перевищує визнані дорогоцінні. Наприклад, деякі різновиди гранату, які оцінюються в кілька разів дорожче, ніж алмази. Але гранат вважається напівкоштовним, як і багато рідкісних каменів, відкриті пізніше тих, які увійшли в традиційну класифікацію.
Це далеко не всі ювелірні стереотипи, але і вони відображають те, наскільки міфи не відповідають дійсності.
У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати красиві і сучасні ювелірні прикраси за ціною, яка вас приємно здивує.
Зруйнуємо стереотипи разом!